Our Story

Począwszy od 9 września 2017 roku serwujemy dla Państwa dania kuchni indyjskiej. W naszym menu oferujemy potrawy wegetariańskie oraz mięsne. Wszystkie dania oparte sa na indyjskich oryginalnych przepisach i przygotowywane sa przez indyjskich kucharzy. Potrawy, które proponujemy oparte są na świeżych produktach. Naszym celem jest przygotowywanie dań z uzyciem oryginalnych indyjskich przypraw, które bazują na naturalnych i nieprzetworzonych składnikach. Zapraszamy rowniez do zorganizowania w naszej restauracji spotkan rodzinnych jak i firmowych. Do Panstwa dyspozycji jest ekran oraz rzutnik.

Featured

Restaurant

Chefs

Urodzony i wychowany w Shimla, Bihar, szefowie kuchni Ram i Jagtar rozwinęli się w ekstremalny sposób na produkcję żywności, mając jednocześnie stopień zarządzania hotelem z Mumbaju. Po przyłączeniu się do popularnej restauracji Oriental Stardust Hospitality w Indiach, która odbyła się w Indiach, 5-gwiazdkowe hotele, takie jak Taj, Four Seasons w 2010 roku, zainspirowany był podróżą po Indiach - w wyniku intensywnej 6-letniej podróży kulinarnej.

Special Dishes

Restaurant

No product at this time

Posiłek za posiłek

our mission

Naszą misją jest oddanie posiłku na każdy posiłek serwowany w naszych restauracjach www.indiantaste.pl i www.indiantaste.pl
Żadne dziecko nie zostanie pozbawione wykształcenia z powodu głodu. Głód pozostaje najczęstszą przyczyną śmierci na świecie. Jedzenie jest pierwszą potrzebą ludzkiego organizmu. Głodne dzieci porzucają szkołę, aby pójść do pracy i uzyskać pieniądze na jedzenie. Pracujemy z fundacjami charytatywnymi, aby dostarczać żywności w szkołach, dzięki czemu dzieci mogą kontynuować naukę i budować wspaniałą cechę tego świata.

Recent Post

  • Tandoori Chicken
    Post on : wrz 11, 2017
    Post in : Blog
    Author : Jagtar Singh

    Gotowanie nie polega na dokladnych wyliczeniach ani na dokladnych technikach, zamiast tego jest "sztuka z sercem", ktore w pewnym...

Instagram